מדניות פרטיות

אנחנו מכבדים את הפרטיות של כל הגולשים המשתמשים באתר זה. מדיניות הפרטיות הזו מסבירה איזה מידע אנחנו אוספים מכם, כיצד אנחנו משתמשים בו וכיצד אתם יכולים לשלוט בשימוש שלנו במידע האישי שלכן. אנחנו נערוב לכך שכל המידע האישי המסופק נשמר בביטחה, בהתאם לחוק.

אתר זה מכיל קישורים לאתרים אחרים. אנא היו מודעים לכך שאין אנו אחראים לשמירת הפרטיות של אתרים אלו. אנחנו מעודדים את המשתמשים שלנו לשים לב כאשר הם עוזבים את האתר שלנו ולקרוא את הצהרות הפרטיות של כל אתר שאוסף מידע אישי המאפשר זיהוי. הצהרת פרטיות זו תקפה למידע הנאסף על ידי אתר זה בלבד.

הפרטיות שלכם היא בחשיבות עליונה בעינינו, ואנחנו מבטיחים לא למסור לעולם את פרטיכם האישיים לחברה חיצונית לשם דיוור או מטרות שיווקיות ללא הסכמתכם המפורשת.

המידע שנאסף

ייתכן ונאסוף מכם את הנתונים הבאים :

מידע שתספקו לנו השארת הפרטים לדוגמא, שמכם, כתובת, כתובות שונות למשלוח, כתובת דואר אלקטרוני, מספרי טלפון.
מידע שתמסרו לנו באופן וולונטרי בדואר אלקטרוני או באמצעים אחרים.
מידע על השימוש שלכם באינטרנט שנאסף על ידי קובץ cookie המאוחסן בכונן הקשיח של המחשב שלכם.

תיקון/עדכון של מידע אישי
 
צד שלישי הרשאי להשתמש במידע
ייתכן גם שנשתמש בנתונים שלכם או שנתיר לצד שלישי נבחר שימוש בנתונים שלכם כדי לספק לכם מידע על מוצרים או שירותים שעשויים לעניין אתכם או להועיל לכם, או כדי לנהל מחקר שיווקי.

משתמשים שאינם מעוניינים עוד לקבל מידע רגיל מגולן אקטיב יכולים לבחור לא לקחת חלק בקבלת התקשרויות אלו על ידי משלוח דואר אלקטרוני אלינו ל info@golan-active.co.il

היכן שתיסגו מהסכמתכם להשתמש במידע האישי שלכם אנחנו נפסיק שימוש כזה באופן מיידי האפשרי לביצוע. אם אתם מעוניינים לחדול מלקבל הצעות קידום מכל צד שלישי שמסרנו לו מידע עליכם בהתאם למדיניות פרטיות זו, אנא צרו קשר עם חברה זו ישירות לפי ההליך שניתן על ידי חברה זו בהתקשרויות שלה אתכם.


תלונות

אם אתם מרגישים שטונדרה אינה פועלת לפי מדיניות הפרטיות המפורסמת, ראשית צרו קשר עם שירות לקוחות ב- info@golan-active.co.il או בטלפון ב 04-6560290. אתם יכולים גם לכתוב לנו ל: